Gastramin na problemy trawienne

Masz problemy trawienne? Borykasz się ze wzdęciami i bólami brzucha? Musisz prowadzić restrykcyjną, lekkostrawną dietę w obawie przed rewolucjami żołądkowymi? Wypróbuj Gastramin i ciesz się skutecznością tego suplementu diety już po kilku dniach stosowania. Koniec z zaparciami i bólem, koniec z niestrawnością. Od dzisiaj wizyta w ulubionej restauracji nie będzie problemem.

Gastramin – jak działa?

Ponieważ Gastramin to kapsułki, w których składzie znajdują się jedynie naturalne wyciągi roślinne, ten suplement diety nie rozleniwia naszego żołądka, ale raczej pobudza go do prawidłowego działania. Już jedna tabletka wystarczy, by zapobiec zaparciom i wzdęciom oraz unormować procesy trawienne. Pamiętajmy jednak, że najlepsze efekty osiągnąć można podczas regularnego zażywania Gastramin.

Gastramin – efekty

Gastramin szybko upora się z niestrawnością, zaparciami, wzdęciami. To naturalny suplement diety, który normuje procesy trawienne i reguluje pracę jelit oraz żołądka. Wykazuje działanie oczyszczające, chroni też organy, takie jak wątroba, trzustka, nerki oraz żołądek. Wystarczy jedna tabletka Gastramin dziennie, by pozbyć się uciążliwych dolegliwości związanych z nieprawidłową pracą układu pokarmowego.

Skład formuły Gastramin

W każdej kapsułce Gastramin znajduje się moc naturalnych wyciągów roślinnych o dobroczynnych właściwościach regulujących procesy trawienne i dające osłonę żołądka. W składzie tego suplementu diety znajduje się:
– ekstrakt z imbiru lekarskiego, który wykazuje właściwości pobudzające pracę jelit,
– ekstrakt z opuncji figowej z dużą dawką błonnika, który ma właściwości regulujące pracę układu trawiennego,
– ekstrakt z korzenia lukrecji, który wykazuje właściwości rozluźniające stolce. Działa też przeciwbólowo,
– ekstrakt z bulwy topinambura, który ma dużo błonnika i wspiera naturalną florę bakteryjną.

Cechy produktu Gastramin

Typ: Suplement diety
Postać: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30
Waga kapsułki: 520mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: Revita Pharm

Opinie i komentarze

„Każda wizyta w restauracji albo uroczystym obiedzie rodzinnym kończyła się u mnie ogromną niestrawnością. Stałe uczucie ciężkości, problemy z zaśnięciem przez bolesne wzdęcia i przewlekłe zaparcia to była norma. Dietetyk polecił mi Gastramin. Odkąd go stosuję, problemy zniknęły. Dzisiaj mogę pozwolić sobie na potrawy ciężkostrawne, smażone i nie odczuwam żadnych przykrych dolegliwości” – przyznaje Dominika z Warszawy, która tak jak setki tysięcy ludzi w różnych zakątkach świata sięgnęła po Gastramin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *