Jaki błonnik na zaparcia?

Błonnik zawarty jest w różnym stężeniu w produktach pochodzenia roślinnego. Ten jest niezbędny w naszej diecie, ponieważ to właśnie błonnik wpływa na prawidłową perystaltykę jelit, procesy trawienne i całościowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Błonnik działa jak szczotka. Usuwa zalegające w jelitach złogi, ale też oczyszcza cały układ pokarmowy z toksyn i innych zanieczyszczeń. Dieta każdego z nas powinna być z całą pewnością bogata w tego rodzaju substancję.

Gdzie znaleźć błonnik?

Wiele osób zastanawia się, jaki błonnik na zaparcia stosować i gdzie szukać tej dobroczynnej substancji. Ten znajdziemy z codziennych posiłkach, ale żeby tak było, należy zmienić nawyki żywieniowe i zwracać uwagę na produkty, jakie lądują na naszych talerzach.

Najwięcej błonnika znajdziemy w produktach zbożowych, ale tez szeregu owoców i warzyw. Nie bez powodu dietetycy zalecają, by każdego dnia spożywać 5 porcji owoców bądź warzyw.

Błonnik, który zwalczy zaparcia i zrealizuje skuteczny detoks organizmu, znajdziemy też w suplemencie diety Gastramin. Dzięki niemu nie musimy zmieniać nawyków żywieniowych, a walka z toksynami, złogami czy zaparciami przebiegnie bez większych wyrzeczeń. Okazuje się, że wystarczy tylko jedna tabletka Gastramin codziennie, by zauważyć korzystne zmiany już po kilku dniach. Problem z wypróżnianiem się znika, zniwelowane zostają wzdęcia, zgaga, uczucie ciężkości, ból brzucha. Po miesięcznej kuracji znikają zbędne kilogramy, poprawia się stan skóry, przybywa energii, a samopoczucie znacznie polepsza się.

Nie ma wątpliwości, że błonnik jest niezbędny w naszej diecie i dzięki Gastramin można go dostarczać do organizmu w odpowiedniej dawce. Zamów ten suplement diety bezpośrednio u producenta i ciesz się działaniem naturalnych i w pełni bezpiecznych składników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *