Piękne rzęsy z Lash Parade

Regularne stosowanie kosmetyków do oczu i doklejanie sztucznych kępek, powoduje osłabienie naturalnej struktury rzęs. Niestety cykl odbudowy włosków rzęs jest bardzo złożony i długotrwały, wymaga cierpliwości i samodyscypliny. Zatem jak można szybko i bez wyrzeczeń mieć piękne i gęste rzęsy? Wystarczy stosować serum do rzęs Lash Parade, który odbudowuje i regeneruje nasze włoski.

Lash Parade jak działa?

Już od pierwszej aplikacji serum Lash Parade zachodzi odbudowa kluczowych składników w rzęsach. Rewitalizacja rzęs odbywa się poprzez odbudowę i odżywienie cebulek, uzupełnienia brakujących witamin i minerałów. Kreatyna zawarta w preparacie wzmacnia i buduje nowe włoski, nadając naszym rzęsom gęstości i długości.

Lash Parade efekty

Regularne stosowanie serum Lash Parade odżywia rzęsy i prowadzi do:
– wydłużenia i zagęszczenia rzęs,
– wzmocnienia struktury rzęs,
– ochrony przed uszkodzeniem rzęs,
– przeciwdziałania wypadaniu rzęs,
– stymulowania porostu nowych włosków.
Serum Lash Parade to w pełni naturalny preparat. Pozbawiony sztucznych barwników i związków chemicznych, które mogą powodować liczne skutki uboczne.

Skład formuły Lash Parade

Bazą serum Lash Parade są trzy główne składniki aktywne, gdzie każdy z nich pełni określoną rolę dla odbudowy i regeneracji rzęs. W skład bazy wchodzi:
– stężona keratyna wypełniająca zewnętrzną warstwę włosa, a także wewnętrzną warstwę znajdującą się przy korze włosów. Dzięki keratynie rzęsy są bardziej wytrzymałe i zdecydowanie bardziej elastyczne. Rzadziej wypadają i stają się odporne na działanie tuszów do rzęs i zabiegów podkręcających rzęsy,
– Hydrolizat Laurdimonium pielęgnuje, odbudowuje i naprawia zniszczone fragmenty rzęs. Dodatkowo minimalizuje szkodliwe skutki oddziaływania używanych kosmetyków do oczu. Jego działanie w konsekwencji nawilża i odżywia rzęsy,
– kompleks Tripeptide GHK wpływa dobroczynnie na mieszki włosowate, zwiększając porost włosów. Kompleks wzmacnia rzęsy, dodatkowo regeneruje cebulki włosowe oraz stymuluje je do porostu nowych włosków. Po zastosowaniu kompleksu rzęsy są mocniejsze, zdrowsze i wyraźnie zwiększa się ich objętość.

Cechy produktu

Typ: Kosmetyk
Postać: Żel
Pojemność: 3 ml
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharma

Opinie i komentarze

„Po ciąży rzęsy i włosy wyglądają tragicznie. Chciałam coś z tym zrobić i kupiłam Lash Parade. Po dwóch tygodniach stosowania rzęsy wyraźnie zwiększyły swoja objętość i przestały wypadać. Już nie mogę doczekać się dalszych efektów. Wszystkie koleżanki zauważyły różnice. Produkt w przystępnej cenie. Zdecydowanie warto”. Karolina, lat 36.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *