Uronal

Problemy związane z prawidłowo funkcjonującym układem moczowym, szczególnie dotykają kobiety, które narażone są na nawracanie stanów zapalnych, ze względu na specyficzną budowę układu moczowo-płciowego. Stosowanie naturalnego suplementu diety, jakim jest Uronal, może przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Uronal jak działa?

Substancje czynne zawarte w preparacie Uronal, zapobiegają nietrzymaniu moczu. Ze względu na naturalny skład suplementu, tabletki redukują uporczywe pieczenie i pojawiający się nacisk na pęcherzu moczowym. Dodatkowo regularne stosowanie kapsułek, redukuje dolegliwości powiązane z nietrzymaniem moczu, tym samym likwidując możliwość uporczywego powracania stanów zapalnych.

Uronal efekty

Regularne stosowanie tabletek Uronal wpływa na poprawę prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Zatem, jakich efektów możemy spodziewać się, po systematycznym przyjmowaniu tabletek? Dzięki preparatowi Uronal:
– zmniejszy się liczba infekcji układu moczowego,
– dolegliwości układu moczowego staną się mniej dokuczliwe i szybciej zostaną wyleczone,
– przepływ moczu przestanie być blokowany, przez co poprawi się funkcjonowanie układu moczowego,
– wzrośnie komfort związany z częstymi wizytami w toalecie, tabletki przeciwdziałają pieczeniu i świądowi,
– bakterie zostaną szybko wyeliminowane i nastąpi przywrócenie prawidłowej pracy układu moczowego,
– nastąpi wzmocnienie tkanek układu moczowego i zostanie odżywiona błona śluzowa w cewce moczowej,
– problem nietrzymania moczu zostanie usunięty, ze względu na wzmocnienie mięśni miednicy.

Skład formuły Uronal

Należy pamiętać, że suplement diety Uronal to w pełni roślinny preparat, pozbawiony substancji chemicznych i sztucznych barwników, które mogą powodować skutki uboczne. W skład tabletek Uronal wchodzą:
– ekstrakt z pestek dyni, który zawiera dużą ilość kwasów tłuszczowych i witamin, wspierających redukowanie skurczy mięśni. Pestki dyni wpływają także na eliminowanie bólu, pojawiającego się przy infekcjach dróg moczowych, dodatkowo skutecznie wzmacniając mięśnie miednicy,
– ziele pokrzywy wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Pokrzywa ma działanie moczopędne, jest odpowiedzialna za usuwanie toksyn oraz szkodliwych substancji z organizmu,
– owoce żurawiny, które blokują rozwijanie się bakterii Escherichii Coli w pęcherzu moczowym. Żurawina ma dodatkowo działanie antybakteryjne i działa łagodząco.

Cechy produktu

Typ: Suplement diety
Postać: Kapsułki
Ilość plastrów: 30
Waga kapsułki: 520 mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharma

Opinie i komentarze

„Kiedyś miałam wielkie problemy z nietrzymaniem moczu. Było to bardzo kłopotliwe. Od kiedy używam Uronal, moje problemy się skończyły. Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni miałam zapalenie pęcherza. Bardzo polecam”. Karolina, lat 35.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *